Naše hodnoty

Spoľahlivosť

Tvoríme kvalitné a spoľahlivé riešenia na mieru

Profesionalita

Projekty a riešenia staviame na dlhoročných skúsenostiach a odbornosti

Pracujeme ako tím

Úspešné projekty tvoria skúsení odborníci, preto nám záleží na každom členovi nášho tímu

Efektivita

Našim cieľom je pomáhať klientom efektívne riešiť komplexné projekty

ornament
Náš príbeh

Začínali sme ako malá firma zameraná na predaj a servis výpočtovej techniky. Našim cieľom bolo pomáhať zákazníkom zorientovať sa vo svete informačných technológií a objaviť prínosy pri každodennom používaní. Z malej špecializovanej predajne sme za 15 rokov vybudovali spoločnosť, ktorá sa zameriava na komplexné projekty v oblasti informačných technológií, elektroinštalácií, monitorovania a bezpečnosti a ERP riešení. Denne sa staráme o to, aby projekty našich klientov boli nielen efektívne plánované, ale aj realizované podľa individuálnych požiadaviek a s merateľnou pridanou hodnotou. Sme partner pre komplexné projekty a našim cieľom je budovať dlhodobé obchodné vzťahy na vysokej odbornej úrovni.

Ocenenia

KONTAKTUJTE NÁS
Máte záujem o naše služby? Kontaktujte nás!

Spolupracujeme dlhé roky. Maxit nám do firmy dodával komplexný IT systém. Naša spolupráca bola vždy perfektná – všetky technické problémy vedia veľmi rýchlo vyriešiť a vybaviť a vždy myslia na všetky detaily. Pre mňa je dôležitá komunikácia a veľmi ústretový prístup.

Qualited s.r.o., konateľ spoločnosti
Ing. Zoltan Laczko

Maxit nám dodával pri projekte obnovy komplexného monitorovacieho systému vo firme – hardwarové a sofwarové riešenie na kľúč. Kľúčové pre nás boli certifikáty na použitie záznamu z bezpečnostného systému pre právne účely, ktoré Maxit má. Veľmi rýchlo a flexibilne zrealizovali celý projekt. Boli veľmi ochotní dokonca aj mim pracovného času, čo si ceníme. Takto si predstavujeme výbornú spoluprácu.

JP-Auto Nitra, Jasplastik – SK s.r.o, konateľ spoločnosti
Mgr. Milan Macháček